NOTHING LESS THAN

SUCCESS

ACHIEVE HIGH STANDARDS WITH EDUCATION
EDUCATION IS DIFFERENT FROM

TEACHING

INSPIRE THE FUTURE WITH

TECHNOLOGY

ПРОФІЛАКТИКА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ COVID 19 У МШ“МЕРИДІАН”

Міжнародна школа “Меридіан” вжила превентивні заходи із запобігання поширенню Covid-19. Ми щиро бажаємо здоров’я та успіхів нашим учням, батькам та працівникам школи.

 
 

НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Ми не зупинили освітній процес навіть під час карантину в усьому світі. Ми продовжували надавати своїм учням якісні знання онлайн.

 

ОНЛАЙН УРОКИ

Ми швидко пристосувалися до освіти- онлайн. Незважаючи на карантин, ми продовжували проводити уроки. Якщо учневі не була зрозуміла якась тема, школа надавала додаткові індивідуальні заняття.

 
 
Welcome to Meridian

“На мою думку, народження дитини - це невимовне щастя. Дитина своєю появою повністю змінює життя своїх батьків: життя починає обертатися навколо наймолодшого члена родини. Будь-які батьки намагаються дати своїй дитині тільки найкраще - від найм’якіших шкарпеток до найзатишнішого будинку, від найсимпатичніших іграшок до найцінніших знань. Але найважливіше – це допомогти своїй дитині знайти своє місце в суперечливому суспільстві. Шановні батьки! Кожна дитина унікальна. Хтось має високі досягнення в математиці, інший - у музиці.Хтось балакучий, а інший воліє мовчати. Хтось слухняний, а інший може здатися вередливим.Однак у кожній дитині, безумовно, є прихований скарб, який чекає слушної миті, аби стати видимим для оточуючих. А для цього дитину потрібно любити, оберігати, захищати й підтримувати. ”...                                                                                           “ Шановні учні! Ви - майбутнє світу. Ви - майбутнє себе, своїх батьків та своєї країни. Незважаючи на всі безцінні зусилля, які докладають ваші любі батьки, тільки вам обирати, якою людиною ви вийдете у світ, у якому мама і тато не зможуть бути з вами кожної хвилини. Приймайте правильні рішення, мрійте, плануйте та наполегливо працюйте, аби досягати поставленої мети. Поважайте й цінуйте свою сім’ю, вчителів, друзів! Прагніть бути кращими та будуйте краще майбутнє! ”                                                

Кумарбек Раманов
Менеджер з адміністративної діяльності
МШ «Меридіан»

upcoming events

ExtraCurricular

Saturday Courses

Trips

red double decker bus on road near building during daytime

Meridian Triangle

Clubs

Happy Parents

svitlana rogozha

Світлана Рогожа

Чудова школа. Професійні вчителі легко знаходять спільну мову з дітьми і дають гарні знання. Позитивна атмосфера. Смачне і корисне триразове харчування. Син з задоволенням ходить до школи.

VELİ

Тетяна Шапочникова

Моя донька Данієла навчається в МШ «Меридіан» з 1 класу, зараз вона вже в 6 класі. Мій старший син закінчив цей заклад. У школи красива і доглянута територія з ігровими та спортивними майданчиками, де можна просто побігати й пограти в різні ігри. Територія школи охороняється, діти не можуть вийти непоміченими. Безпека дітей дуже важлива в наш час! (більше…)

Sokyrko’s mom (1)

Юлія Сокирко

“МШ «Меридіан» стала для нашої донечки другою домівкою. Соня щаслива, що навчається тут вже третій рік. Якщо порівнювати з попереднім місцем навчання, де вона закінчила початкову школу, туи психологічно набагато комфортніше. В нас невеликий дружний клас. (більше…)

Our Partners